Гіпсова декоративна плитка "ЕкоЙорк"

Код товару: 025

Ціна: 338 грн.

  • Ціна вказана за 1 кв.м.

  • Колір: білий (чистий гіпс г-10).

  • Розмір: 31,5 см х 10,5 см х 1,5 см.

  • Кількість в 1 кв.м. - 29 шт.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

        Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

       Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

       Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

     Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

      Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

        Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

        Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Йорк, купить Йорк, купить Йорк в Днепре, купить Йорк в Украине, Декоративный кирпич Йорк, купить декоративный кирпич Йорк, купить гипсовый кирпич Йорк, купить декоративный гипсовый кирпич Йорк, купить декоративный кирпич из гипса Йорк, декоративный кирпич из гипса Йорк, гипсовая плитка в виде кирпича Йорк, гипсовая плитка в виде кирпичика Йорк, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Йорк, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Йорк, декративный кирпич Йорк в Днепре, купить декоративный кирпич Йорк в Днепре, купить гипсовый кирпич Йорк в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Йорк в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Йорк в Днепре, декоративный кирпич из гипса Йорк в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Йорк в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Йорк в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Йорк в Днепре, декративный кирпич Йорк в Украине, купить декоративный кирпич Йорк в Украине, купить гипсовый кирпич Йорк в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Йорк в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Йорк в Украине, декоративный кирпич из гипса Йорк в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Йорк в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Йорк в Украине, купить  гипсовую плитку Йорк в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Йорк эколидер, гипсовый кирпич Йорк эколидер, декоративный кирпичик Йорк эколидер, гипсовый кирпичик Йорк эколидер, производитель гипсового кирпичика Йорк , производитель гипсового кирпича Йорк, декоративный кирпич Йорк ecolider, гипсовый кирпич Йорк ecolider, декоративный кирпичик Йорк ecolider, гипсовый кирпичик Йорк ecolider