3д-панелі "ЕкоВолна"

Ціна: 119 грн\шт.

Код товару: 007

 • Ціна вказана за 1 шт.

 • Колір: білий (чистий гіпс).

 • Розмір панелі: 50 см х 50 см.

 • На 1 кв.м. необхідно 4 штуки.

 • Матеріал: гіпс Knauf Г-10.

     Гіпсові 3д-панелі "Волна" мають універсальний малюнок, який підійде для більшості приміщень: спальня, кафе, ресторан, салон або офіс. Лінії, що імітують легкі плавні хвилі, додадуть невелику динаміку Вашим приміщенням при використанні разом з підсвічуванням у кольоровому варіанті.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

     Гіпсові 3д-панелі, як матеріал для внутрішньої ділянки стін, на ринку України з'явилися відносно недавно. Перед цим попередньо завоювавши Європу та Азію. Декоративні 3д-панелі підійдуть до будь-якого інтер'єру у поєднанні різних стилів дизайну. З їх допомогою Ви легко зможете задекорувати як всю площу Ваших стін, так і виділити потрібні Вам зони, наприклад, відокремивши зону відпочинку або навпаки підкресливши робочий простір. Стінові 3д-панелі дуже практичні в ході та прості у їх монтажі. Вони забезпечать Ваші стіни безшовним та рельєфним покриттям, за бажання яке можна буде перефарбовувати у будь-який колір. Купити гіпсові 3д-панелі в Дніпрі та Україні від виробника, компанії "ЕкоЛідер", Ви зможете замовивши у нас.

Чому саме наші 3д-панелі?

 1. Можливість створення свого унікального стилю, використовуючи 3д дизайнерські панелі.

 2. Декоративні 3д-панелі від виробника в Україні.

 3. Великий вибір на 3д-панелей з гіпсу для обробки стін, в м.Дніпро.

 4. Екологічно чисті стінові 3д-панелі, що дуже важливо на сьогоднішній день.

 5. Можливість зміни кольорової гами через деякий час методом фарбування.

 6. Співвідношення: низька ціна – висока якість.

3д-панели Волна, 3д панели Волна, купить 3д-панели Волна, купить 3д панели Волна,3д-панели Волна в Украине, 3д панели Волна в Украине, купить 3д-панели Волна в Украине, купить 3д панели Волна в Украине, гипсовые панели Волна, купить гипсовые панели Волна, заказать 3д панели Волна, заказать 3д-панели Волна, декоративные панели Волна, декоративные 3д-панели Волна, декоративные 3д панели Волна, самые дешевые 3д панели Волна, производитель 3д-панелей Волна в Украине, производитель 3д панелей Волна в Украине, 3д-панели Волна в Днепре, 3д панели Волна в Днепре, купить 3д-панели Волна в Днепре, купить 3д панели Волна в Днепре, 3д-панели Волна в Днепропетровске, 3д панели Волна в Днепропетровске, купить 3д-панели Волна в Днепропетровске, купить 3д панели Волна в Днепропетровске, гипсовые панели Волна в Днепре, купить гипсовые панели Волна в Днепре, заказать 3д панели Волна в Днепре, заказать 3д-панели Волна в Днепре, декоративные панели Волна в Днепре, декоративные 3д-панели Волна в Днепре, декоративные 3д панели Волна в Днепре, самые дешевые 3д панели Волна в Днепре, производитель 3д-панелей Волна в Днепропетровске, производитель 3д панелей Волна в Днепропетровске.

3д-панели Поток, 3д панели Поток, купить 3д-панели Поток, купить 3д панели Поток,3д-панели Поток в Украине, 3д панели Поток в Украине, купить 3д-панели Поток в Украине, купить 3д панели Поток в Украине, гипсовые панели Поток, купить гипсовые панели Поток, заказать 3д панели Поток, заказать 3д-панели Поток, декоративные панели Поток, декоративные 3д-панели Поток, декоративные 3д панели Поток, самые дешевые 3д панели Поток, производитель 3д-панелей Поток в Украине, производитель 3д панелей Поток в Украине, 3д-панели Поток в Днепре, 3д панели Поток в Днепре, купить 3д-панели Поток в Днепре, купить 3д панели Поток в Днепре, 3д-панели Поток в Днепропетровске, 3д панели Поток в Днепропетровске, купить 3д-панели Поток в Днепропетровске, купить 3д панели Поток в Днепропетровске, гипсовые панели Поток в Днепре, купить гипсовые панели Поток в Днепре, заказать 3д панели Поток в Днепре, заказать 3д-панели Поток в Днепре, декоративные панели Поток в Днепре, декоративные 3д-панели Поток в Днепре, декоративные 3д панели Поток в Днепре, самые дешевые 3д панели Поток в Днепре, производитель 3д-панелей Поток в Днепропетровске, производитель 3д панелей Поток в Днепропетровске.