Гіпсова декоративна плитка "ЕкоТравертин"

Код товару: 001

Ціна: 199 грн.

Ціна вказана за 1 кв.м.

Колір: білий (чистий гіпс г-10).

Розмір кожної плитки:

20,2 см х 5,6 см х 0,8-1 см.

Кількість в 1 кв.м. - 80 шт.

           Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

         Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

        Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

          Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

         Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

       Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

         Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Травертин, купить Травертин, купить Травертин в Днепре, купить Травертин в Украине, Декоративный кирпич Травертин, купить декоративный кирпич Травертин, купить гипсовый кирпич Травертин, купить декоративный гипсовый кирпич Травертин, купить декоративный кирпич из гипса Травертин, декоративный кирпич из гипса Травертин, гипсовая плитка в виде кирпича Травертин, гипсовая плитка в виде кирпичика Травертин, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Травертин, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Травертин, декративный кирпич Травертин в Днепре, купить декоративный кирпич Травертин в Днепре, купить гипсовый кирпич Травертин в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Травертин в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Травертин в Днепре, декоративный кирпич из гипса Травертин в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Травертин в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Травертин в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Травертин в Днепре, декративный кирпич Травертин в Украине, купить декоративный кирпич Травертин в Украине, купить гипсовый кирпич Травертин в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Травертин в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Травертин в Украине, декоративный кирпич из гипса Травертин в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Травертин в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Травертин в Украине, купить  гипсовую плитку Травертин в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Травертин эколидер, гипсовый кирпич Травертин эколидер, декоративный кирпичик Травертин эколидер, гипсовый кирпичик Травертин эколидер, производитель гипсового кирпичика Травертин , производитель гипсового кирпича Травертин, декоративный кирпич Травертин ecolider, гипсовый кирпич Травертин ecolider, декоративный кирпичик Травертин ecolider, гипсовый кирпичик Травертин ecolider,