3д-панелі "ЕкоТехно"

Ціна: 134 грн\шт.

Код товару: 011

 • Ціна вказана за 1 шт.

 • Колір: білий (чистий гіпс).

 • Розмір панелі: 50 см х 50 см.

 • На 1 кв.м. необхідно 4 штуки.

 • Матеріал: гіпс Knauf Г-10.

     Гіпсові 3д-панелі "ЕкоТехно" - зразок високотехнологічного конструктора для сучасного інтер'єру. Складаючи панелі подібно до пазла можна побудувати свій індивідуальний об'ємний малюнок. Розмір візерунка передбачає використання для великих приміщень: віталень, залів у стилі хай-тек.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

     Гіпсові 3д-панелі, як матеріал для внутрішньої ділянки стін, на ринку України з'явилися відносно недавно. Перед цим попередньо завоювавши Європу та Азію. Декоративні 3д-панелі підійдуть до будь-якого інтер'єру у поєднанні різних стилів дизайну. З їх допомогою Ви легко зможете задекорувати як всю площу Ваших стін, так і виділити потрібні Вам зони, наприклад, відокремивши зону відпочинку або навпаки підкресливши робочий простір. Стінові 3д-панелі дуже практичні в ході та прості у їх монтажі. Вони забезпечать Ваші стіни безшовним та рельєфним покриттям, за бажання яке можна буде перефарбовувати у будь-який колір. Купити гіпсові 3д-панелі в Дніпрі та Україні від виробника - компанії "ЕкоЛідер", Ви зможете замовивши у нас.

Чому саме наші 3д-панелі?

 1. Можливість створення свого унікального стилю, використовуючи 3д дизайнерські панелі.

 2. Декоративні 3д-панелі від виробника в Україні.

 3. Великий вибір на 3д-панелей з гіпсу для обробки стін, в м.Дніпро.

 4. Екологічно чисті стінові 3д-панелі, що дуже важливо на сьогоднішній день.

 5. Можливість зміни кольорової гами через деякий час методом фарбування.

 6. Співвідношення: низька ціна – висока якість.

3д-панели Техно, 3д панели Техно, купить 3д-панели Техно, купить 3д панели Техно,3д-панели Техно в Украине, 3д панели Техно в Украине, купить 3д-панели Техно в Украине, купить 3д панели Техно в Украине, гипсовые панели Техно, купить гипсовые панели Техно, заказать 3д панели Техно, заказать 3д-панели Техно, декоративные панели Техно, декоративные 3д-панели Техно, декоративные 3д панели Техно, самые дешевые 3д панели Техно, производитель 3д-панелей Техно в Украине, производитель 3д панелей Техно в Украине, 3д-панели Техно в Днепре, 3д панели Техно Днепр, купить 3д-панели Техно в Днепре, купить 3д панели Техно в Днепре,3д-панели Техно в Днепропетровске, 3д панели Техно в Днепре, купить 3д-панели Техно в Днепре, купить 3д панели Техно в Днепре, гипсовые панели Техно в Днепре, купить гипсовые панели Техно в Днепре, заказать 3д панели Техно в Днепре, заказать 3д-панели Техно в Днепре, декоративные панели Техно в Днепре, декоративные 3д-панели Техно в Днепре, декоративные 3д панели Техно в Днепре, самые дешевые 3д панели Техно в Днепре, производитель 3д-панелей Техно в Днепре, производитель 3д панелей Техно в Днепре.