3д-панелі "ЕкоСоти"

Ціна: 129 грн\шт.

 • Ціна вказана за 1 шт.

 • Колір: білий (чистий гіпс).

 • Розмір панелі: 45 см х 45 см.

 • На 1 кв.м. необхідно 5 штук.

 • Матеріал: гіпс Knauf Г-10.

Код товару: 019

Ціна: 99 грн\шт.

   Гіпсові панелі «ЕкоСоти» це просто геометрична досконалість. Об'ємний малюнок гіпсу представлений правильними шестикутниками, висунутими зі стіни на різну глибину. Абстрактний дизайн таких гіпсових стін добре підійде інтер'єрам у сучасному стилі: лофт, ганьби-тек і т.д. Наявність верхнього підсвічування створить додатковий об'єм та акцент.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

     Гіпсові 3д-панелі, як матеріал для внутрішньої ділянки стін, на ринку України з'явилися відносно недавно. Перед цим попередньо завоювавши Європу та Азію. Декоративні 3д-панелі підійдуть до будь-якого інтер'єру у поєднанні різних стилів дизайну. З їх допомогою Ви легко зможете задекорувати як всю площу Ваших стін, так і виділити потрібні Вам зони, наприклад, відокремивши зону відпочинку або навпаки підкресливши робочий простір. Стінові 3д-панелі дуже практичні в ході та прості у їх монтажі. Вони забезпечать Ваші стіни безшовним та рельєфним покриттям, за бажання яке можна буде перефарбовувати у будь-який колір. Купити гіпсові 3д-панелі в Дніпрі та Україні від виробника - компанії "ЕкоЛідер", Ви зможете замовивши у нас.

Чому саме наші 3д-панелі?

 1. Можливість створення свого унікального стилю, використовуючи 3д дизайнерські панелі.

 2. Декоративні 3д-панелі від виробника в Україні.

 3. Великий вибір на 3д-панелей з гіпсу для обробки стін, в м.Дніпро.

 4. Екологічно чисті стінові 3д-панелі, що дуже важливо на сьогоднішній день.

 5. Можливість зміни кольорової гами через деякий час методом фарбування.

 6. Співвідношення: низька ціна – висока якість.

3д-панели Соты, 3д панели Соты, купить 3д-панели Соты, купить 3д панели Соты,3д-панели Соты в Украине, 3д панели Соты в Украине, купить 3д-панели Соты в Украине, купить 3д панели Соты в Украине, гипсовые панели Соты, купить гипсовые панели Соты, заказать 3д панели Соты, заказать 3д-панели Соты, декоративные панели Соты, декоративные 3д-панели Соты, декоративные 3д панели Соты, самые дешевые 3д панели Соты, производитель 3д-панелей Соты в Украине, производитель 3д панелей Соты в Украине, 3д-панели Соты в Днепре, 3д панели Соты в Днепре, купить 3д-панели Соты в Днепре, купить 3д панели Соты в Днепре, 3д-панели Соты в Днепропетровске, 3д панели Соты в Днепропетровске, купить 3д-панели Соты в Днепропетровске, купить 3д панели Соты в Днепропетровске, гипсовые панели Соты в Днепре, купить гипсовые панели Соты в Днепре, заказать 3д панели Соты в Днепре, заказать 3д-панели Соты в Днепре, декоративные панели Соты в Днепре, декоративные 3д-панели Соты в Днепре, декоративные 3д панели Соты в Днепре, самые дешевые 3д панели Соты в Днепре, производитель 3д-панелей Соты в Днепропетровске, производитель 3д панелей Соты в Днепропетровске.