3д-панелі "ЕкоПірамідки"

Ціна: 119 грн\шт.

Код товару: 008

 • Ціна вказана за 1 шт.

 • Колір: білий (чистий гіпс).

 • Розмір панелі: 50 см х 50 см.

 • На 1 кв.м. необхідно 4 штуки.

 • Матеріал: гіпс Knauf Г-10.

     Гіпсові 3д-панелі «ЕкоПірамідки» з цікавим дизайном поєднання трикутних граней. Відмінний вибір для оздоблення сучасних приміщень у стилі авангард, поп-арт, арт-деко, модерн. Візерунок гіпсових панелей досить складний для гри кольору та світлотіней і часто використовується разом з кольоровим підсвічуванням.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

     Гіпсові 3д-панелі, як матеріал для внутрішньої ділянки стін, на ринку України з'явилися відносно недавно. Перед цим попередньо завоювавши Європу та Азію. Декоративні 3д-панелі підійдуть до будь-якого інтер'єру у поєднанні різних стилів дизайну. З їх допомогою Ви легко зможете задекорувати як всю площу Ваших стін, так і виділити потрібні Вам зони, наприклад, відокремивши зону відпочинку або навпаки підкресливши робочий простір. Стінові 3д-панелі дуже практичні в ході та прості у їх монтажі. Вони забезпечать Ваші стіни безшовним та рельєфним покриттям, за бажання яке можна буде перефарбовувати у будь-який колір. Купити гіпсові 3д-панелі в Дніпрі та Україні від виробника - компанії "ЕкоЛідер", Ви зможете замовивши у нас.

Чому саме наші 3д-панелі?

 1. Можливість створення свого унікального стилю, використовуючи 3д дизайнерські панелі.

 2. Декоративні 3д-панелі від виробника в Україні.

 3. Великий вибір на 3д-панелей з гіпсу для обробки стін, в м.Дніпро.

 4. Екологічно чисті стінові 3д-панелі, що дуже важливо на сьогоднішній день.

 5. Можливість зміни кольорової гами через деякий час методом фарбування.

 6. Співвідношення: низька ціна – висока якість.

3д-панели Пирамидки, 3д панели Пирамидки, купить 3д-панели Пирамидки, купить 3д панели Пирамидки,3д-панели Пирамидки в Украине, 3д панели Пирамидки в Украине, купить 3д-панели Пирамидки в Украине, купить 3д панели Пирамидки в Украине, гипсовые панели Пирамидки, купить гипсовые панели Пирамидки, заказать 3д панели Пирамидки, заказать 3д-панели Пирамидки, декоративные панели Пирамидки, декоративные 3д-панели Пирамидки, декоративные 3д панели Пирамидки, самые дешевые 3д панели Пирамидки, производитель 3д-панелей Пирамидки в Украине, производитель 3д панелей Пирамидки в Украине, 3д-панели Пирамидки в Днепре, 3д панели Пирамидки в Днепре, купить 3д-панели Пирамидки в Днепре, купить 3д панели Пирамидки в Днепре, 3д-панели Пирамидки в Днепропетровске, 3д панели Пирамидки в Днепропетровске, купить 3д-панели Пирамидки в Днепропетровске, купить 3д панели Пирамидки в Днепропетровске, гипсовые панели Пирамидки в Днепре, купить гипсовые панели Пирамидки в Днепре, заказать 3д панели Пирамидки в Днепре, заказать 3д-панели Пирамидки в Днепре, декоративные панели Пирамидки в Днепре, декоративные 3д-панели Пирамидки в Днепре, декоративные 3д панели Пирамидки в Днепре, самые дешевые 3д панели Пирамидки в Днепре, производитель 3д-панелей Пирамидки в Днепропетровске, производитель 3д панелей Пирамидки в Днепропетровске.