3д-панелі "ЕкоПереплет"

Ціна: 154 грн\шт.

 • Ціна вказана за 1 шт.

 • Колір: білий (чистий гіпс).

 • Розмір панелі: 50 см х 50 см.

 • На 1 кв.м. необхідно 4 штуки.

 • Матеріал: гіпс Knauf Г-10.

Код товару: 015

   Унікальні гіпсові панелі «ЕкоПереплет» просто вражають уяву в прямому сенсі. Вони передають фактуру палітурки, і якщо успішно вибрати колір 3д-панелей, приміщення може капітально перетворитися. Найчастіше використовуються у просторих приміщеннях: вітальнях, залах, холах як для повного, так і часткового оздоблення стін.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

     Гіпсові 3д-панелі, як матеріал для внутрішньої ділянки стін, на ринку України з'явилися відносно недавно. Перед цим попередньо завоювавши Європу та Азію. Декоративні 3д-панелі підійдуть до будь-якого інтер'єру у поєднанні різних стилів дизайну. З їх допомогою Ви легко зможете задекорувати як всю площу Ваших стін, так і виділити потрібні Вам зони, наприклад, відокремивши зону відпочинку або навпаки підкресливши робочий простір. Стінові 3д-панелі дуже практичні в ході та прості у їх монтажі. Вони забезпечать Ваші стіни безшовним та рельєфним покриттям, за бажання яке можна буде перефарбовувати у будь-який колір. Купити гіпсові 3д-панелі в Дніпрі та Україні від виробника - компанії "ЕкоЛідер", Ви зможете замовивши у нас.

Чому саме наші 3д-панелі?

 1. Можливість створення свого унікального стилю, використовуючи 3д дизайнерські панелі.

 2. Декоративні 3д-панелі від виробника в Україні.

 3. Великий вибір на 3д-панелей з гіпсу для обробки стін, в м.Дніпро.

 4. Екологічно чисті стінові 3д-панелі, що дуже важливо на сьогоднішній день.

 5. Можливість зміни кольорової гами через деякий час методом фарбування.

 6. Співвідношення: низька ціна – висока якість.

3д-панели Переплет, 3д панели Переплет, купить 3д-панели Переплет, купить 3д панели Переплет,3д-панели Переплет в Украине, 3д панели Переплет в Украине, купить 3д-панели Переплет в Украине, купить 3д панели Переплет в Украине, гипсовые панели Переплет, купить гипсовые панели Переплет, заказать 3д панели Переплет, заказать 3д-панели Переплет, декоративные панели Переплет, декоративные 3д-панели Переплет, декоративные 3д панели Переплет, самые дешевые 3д панели Переплет, производитель 3д-панелей Переплет в Украине, производитель 3д панелей Переплет в Украине, 3д-панели Переплет в Днепре, 3д панели Переплет в Днепре, купить 3д-панели Переплет в Днепре, купить 3д панели Переплет в днепре, 3д-панели Переплет в Днепропетровске, 3д панели Переплет в Днепропетровске, купить 3д-панели Переплет в Днепропетровске, купить 3д панели Переплет в Днепропетровске, гипсовые панели Переплет в Днепре, купить гипсовые панели Переплет в Днепре, заказать 3д панели Переплет в Днепре, заказать 3д-панели Переплет в Днепре, декоративные панели Переплет в Днепре, декоративные 3д-панели Переплет в Днепре, декоративные 3д панели Переплет в Днепре, самые дешевые 3д панели Переплет в Днепре, производитель 3д-панелей Переплет в Днепропетровске, производитель 3д панелей Переплет в Днепропетровске.