Гіпсова плитка "ЕкоПариж" (зі швом)

Код товару: 003

Ціна: 348 грн.

Ціна вказана за 1 кв.м.

Колір: білий (чистий гіпс г-10).

Розмір кожної плитки:

22 см х 7 см х 2,2 см.

Кількість в 1 кв.м. - 65 шт.

        Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

       Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

       Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

     Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

      Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

        Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

        Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Париж со швом, купить Париж со швом, купить Париж со швом в Днепре, купить Париж со швом в Украине, Декоративный кирпич Париж со швом, купить декоративный кирпич Париж со швом, купить гипсовый кирпич Париж со швом, купить декоративный гипсовый кирпич Париж со швом, купить декоративный кирпич из гипса Париж со швом, декоративный кирпич из гипса Париж со швом, гипсовая плитка в виде кирпича Париж со швом, гипсовая плитка в виде кирпичика Париж со швом, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Париж со швом, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Париж со швом, декративный кирпич Париж со швом в Днепре, купить декоративный кирпич Париж со швом в Днепре, купить гипсовый кирпич Париж со швом в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Париж со швом в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Париж со швом в Днепре, декоративный кирпич из гипса Париж со швом в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Париж со швом в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Париж со швом в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Париж со швом в Днепре, декративный кирпич Париж со швом в Украине, купить декоративный кирпич Париж со швом в Украине, купить гипсовый кирпич Париж со швом в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Париж со швом в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Париж со швом в Украине, декоративный кирпич из гипса Париж со швом в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Париж со швом в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Париж со швом в Украине, купить  гипсовую плитку Париж со швом в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Париж со швом эколидер, гипсовый кирпич Париж со швом эколидер, декоративный кирпичик Париж со швом эколидер, гипсовый кирпичик Париж со швом эколидер, производитель гипсового кирпичика Париж со швом , производитель гипсового кирпича Париж со швом, декоративный кирпич Париж со швом ecolider, гипсовый кирпич Париж со швом ecolider, декоративный кирпичик Париж со швом ecolider, гипсовый кирпичик Париж со швом ecolider,