3д-панелі "ЕкоНіжність"

Ціна: 119 грн\шт.

Код товару: 013

 • Ціна вказана за 1 шт.

 • Колір: білий (чистий гіпс).

 • Розмір панелі: 50 см х 50 см.

 • На 1 кв.м. необхідно 4 штуки.

 • Матеріал: гіпс Knauf Г-10.

   Об'ємний малюнок гіпсових панелей «ЕкоНіжність» точно відповідає назві. Гарні напливи ліній створюють умиротворений та розслаблюючий ефект. Такий візерунок ідеально прикрасить стіни у спальні, кімнаті, передпокої та навіть на кухні. Широта вибору кольору та сфера застосування зробила цю модель хітом продажу.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

     Гіпсові 3д-панелі, як матеріал для внутрішньої ділянки стін, на ринку України з'явилися відносно недавно. Перед цим попередньо завоювавши Європу та Азію. Декоративні 3д-панелі підійдуть до будь-якого інтер'єру у поєднанні різних стилів дизайну. З їх допомогою Ви легко зможете задекорувати як всю площу Ваших стін, так і виділити потрібні Вам зони, наприклад, відокремивши зону відпочинку або навпаки підкресливши робочий простір. Стінові 3д-панелі дуже практичні в ході та прості у їх монтажі. Вони забезпечать Ваші стіни безшовним та рельєфним покриттям, за бажання яке можна буде перефарбовувати у будь-який колір. Купити гіпсові 3д-панелі в Дніпрі та Україні від виробника - компанії "ЕкоЛідер", Ви зможете замовивши у нас.

Чому саме наші 3д-панелі?

 1. Можливість створення свого унікального стилю, використовуючи 3д дизайнерські панелі.

 2. Декоративні 3д-панелі від виробника в Україні.

 3. Великий вибір на 3д-панелей з гіпсу для обробки стін, в м.Дніпро.

 4. Екологічно чисті стінові 3д-панелі, що дуже важливо на сьогоднішній день.

 5. Можливість зміни кольорової гами через деякий час методом фарбування.

 6. Співвідношення: низька ціна – висока якість.

3д-панели Нежность, 3д панели Нежность, купить 3д-панели Нежность, купить 3д панели Нежность,3д-панели Нежность в Украине, 3д панели Нежность в Украине, купить 3д-панели Нежность в Украине, купить 3д панели Нежность в Украине, гипсовые панели Нежность, купить гипсовые панели Нежность, заказать 3д панели Нежность, заказать 3д-панели Нежность, декоративные панели Нежность, декоративные 3д-панели Нежность, декоративные 3д панели Нежность, самые дешевые 3д панели Нежность, производитель 3д-панелей Нежность в Украине, производитель 3д панелей Нежность в Украине, 3д-панели Нежность в Днепре, 3д панели Нежность в Днепре, купить 3д-панели Нежность в Днепре, купить 3д панели Нежность в Днепре,3д-панели Нежность в Днепропетровске, 3д панели Нежность в Днепропетровске, купить 3д-панели Нежность в Днепропетровске, купить 3д панели Нежность в Днепропетровске, гипсовые панели Нежность в Днепре, купить гипсовые панели Нежность в Днепре, заказать 3д панели Нежность в Днепре, заказать 3д-панели Нежность в Днепре, декоративные панели Нежность в Днепре, декоративные 3д-панели Нежность в Днепре, декоративные 3д панели Нежность в Днепре, самые дешевые 3д панели Нежность в Днепре, производитель 3д-панелей Нежность в Днепропетровске, производитель 3д панелей Нежность в Днепропетровске.