Гіпсова плитка "ЕкоМрамор"\"Колотий"

Код товару: 031

Ціна: 291 грн.

Ціна вказана за 1 кв.м.

Колір: білий (чистий гіпс г-10).

Розмір кожної плитки:

21 см х 5,5 см х 0,5-1,3 см.

Кількість в 1 кв.м. - 87 шт.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

        Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

       Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

       Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

     Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

      Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

        Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

        Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Мрамор Колотый, купить Мрамор Колотый, купить Мрамор Колотый в Днепре, купить Мрамор Колотый в Украине, Декоративный кирпич Мрамор Колотый, купить декоративный кирпич Мрамор Колотый, купить гипсовый кирпич Мрамор Колотый, купить декоративный гипсовый кирпич Мрамор Колотый, купить декоративный кирпич из гипса Мрамор Колотый, декоративный кирпич из гипса Мрамор Колотый, гипсовая плитка в виде кирпича Мрамор Колотый, гипсовая плитка в виде кирпичика Мрамор Колотый, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Мрамор Колотый, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Мрамор Колотый, декративный кирпич Мрамор Колотый в Днепре, купить декоративный кирпич Мрамор Колотый в Днепре, купить гипсовый кирпич Мрамор Колотый в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Мрамор Колотый в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Мрамор Колотый в Днепре, декоративный кирпич из гипса Мрамор Колотый в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Мрамор Колотый в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Мрамор Колотый в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Мрамор Колотый в Днепре, декративный кирпич Мрамор Колотый в Украине, купить декоративный кирпич Мрамор Колотый в Украине, купить гипсовый кирпич Мрамор Колотый в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Мрамор Колотый в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Мрамор Колотый в Украине, декоративный кирпич из гипса Мрамор Колотый в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Мрамор Колотый в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Мрамор Колотый в Украине, купить  гипсовую плитку Мрамор Колотый в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Мрамор Колотый эколидер, гипсовый кирпич Мрамор Колотый эколидер, декоративный кирпичик Мрамор Колотый эколидер, гипсовый кирпичик Мрамор Колотый эколидер, производитель гипсового кирпичика Мрамор Колотый, производитель гипсового кирпича Мрамор Колотый, декоративный кирпич Мрамор Колотый ecolider, гипсовый кирпич Мрамор Колотый ecolider, декоративный кирпичик Мрамор Колотый ecolider, гипсовый кирпичик Мрамор Колотый ecolider