Гіпсова декоративна плитка "ЕкоМарсель"

Код товару: 027

Ціна: 288 грн.

Ціна вказана за 1 кв.м.

Колір: білий (чистий гіпс г-10).

Розмір кожної плитки:

21,7 см х 5 см х 0,6-1,2 см.

Кількість в 1 кв.м. - 95 шт.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвіно
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

        Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

       Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

       Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

     Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

      Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

        Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

        Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Марсель, купить Марсель, купить Марсель в Днепре, купить Марсель в Украине, Декоративный кирпич Марсель, купить декоративный кирпич Марсель, купить гипсовый кирпич Марсель, купить декоративный гипсовый кирпич Марсель, купить декоративный кирпич из гипса Марсель, декоративный кирпич из гипса Марсель, гипсовая плитка в виде кирпича Марсель, гипсовая плитка в виде кирпичика Марсель, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Марсель, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Марсель, декративный кирпич Марсель в Днепре, купить декоративный кирпич Марсель в Днепре, купить гипсовый кирпич Марсель в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Марсель в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Марсель в Днепре, декоративный кирпич из гипса Марсель в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Марсель в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Марсель в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Марсель в Днепре, декративный кирпич Марсель в Украине, купить декоративный кирпич Марсель в Украине, купить гипсовый кирпич Марсель в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Марсель в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Марсель в Украине, декоративный кирпич из гипса Марсель в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Марсель в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Марсель в Украине, купить  гипсовую плитку Марсель в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Марсель эколидер, гипсовый кирпич Марсель эколидер, декоративный кирпичик Марсель эколидер, гипсовый кирпичик Марсель эколидер, производитель гипсового кирпичика Марсель , производитель гипсового кирпича Марсель, декоративный кирпич Марсель ecolider, гипсовый кирпич Марсель ecolider, декоративный кирпичик Марсель ecolider, гипсовый кирпичик Марсель ecolider