Гіпсова плитка "ЕкоМадейра" (зі швом)

Код товару: 028

Ціна: 349 грн.

Ціна вказана за 1 кв.м.

Колір: білий (чистий гіпс г-10).

Розмір кожної плитки:

16 см х 6 см х 1,5 см.

Кількість в 1 кв.м. - 106 шт.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

      Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

     Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

       Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

     Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

      Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

        Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

        Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Мадейра со швом, купить Мадейра со швом, купить Мадейра со швом в Днепре, купить Мадейра со швом в Украине, Декоративный кирпич Мадейра со швом, купить декоративный кирпич Мадейра со швом, купить гипсовый кирпич Мадейра со швом, купить декоративный гипсовый кирпич Мадейра со швом, купить декоративный кирпич из гипса Мадейра со швом, декоративный кирпич из гипса Мадейра со швом, гипсовая плитка в виде кирпича Мадейра со швом, гипсовая плитка в виде кирпичика Мадейра со швом, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Мадейра со швом, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Мадейра со швом, декративный кирпич Мадейра со швом в Днепре, купить декоративный кирпич Мадейра со швом в Днепре, купить гипсовый кирпич Мадейра со швом в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Мадейра со швом в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Мадейра со швом в Днепре, декоративный кирпич из гипса Мадейра со швом в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Мадейра со швом в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Мадейра со швом в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Мадейра со швом в Днепре, декративный кирпич Мадейра со швом в Украине, купить декоративный кирпич Мадейра со швом в Украине, купить гипсовый кирпич Мадейра со швом в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Мадейра со швом в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Мадейра со швом в Украине, декоративный кирпич из гипса Мадейра со швом в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Мадейра со швом в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Мадейра со швом в Украине, купить  гипсовую плитку Мадейра со швом в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Мадейра со швом эколидер, гипсовый кирпич Мадейра со швом эколидер, декоративный кирпичик Мадейра со швом эколидер, гипсовый кирпичик Мадейра со швом эколидер, производитель гипсового кирпичика Мадейра со швом , производитель гипсового кирпича Мадейра со швом, декоративный кирпич Мадейра со швом ecolider, гипсовый кирпич Мадейра со швом ecolider, декоративный кирпичик Мадейра со швом ecolider, гипсовый кирпичик Мадейра со швом ecolider