3д-панелі "ЕкоКожа" 

Ціна: 119 грн\шт.

Код товару: 004

 • Ціна вказана за 1 шт.

 • Колір: білий (чистий гіпс).

 • Розмір панелі: 50 см х 50 см.

 • На 1 кв.м. необхідно 4 штуки.

 • Матеріал: гіпс Knauf Г-10.

     Оздоблення гіпсовими панелями "Кожа" здатно зробити Ваші приміщення затишними та розкішними. Об'ємний візерунок, що імітує фактуру шкіряної оббивки, часто ставить питання перед глядачем: з чого ж зроблені стіни? Такі декоративні гіпсові панелі відмінно підійдуть приміщенням із класичним та сучасним стилем.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

 Гіпсові 3д-панелі, як матеріал для внутрішньої ділянки стін, на ринку України з'явилися відносно недавно. Перед цим попередньо завоювавши Європу та Азію. Декоративні 3д-панелі підійдуть до будь-якого інтер'єру у поєднанні різних стилів дизайну. З їх допомогою Ви легко зможете задекорувати як всю площу Ваших стін, так і виділити потрібні Вам зони, наприклад, відокремивши зону відпочинку або навпаки підкресливши робочий простір. Стінові 3д-панелі дуже практичні в ході та прості у їх монтажі. Вони забезпечать Ваші стіни безшовним та рельєфним покриттям, за бажання яке можна буде перефарбовувати у будь-який колір. Купити гіпсові 3д панелі в Дніпрі та Україні від виробника, компанії "ЕкоЛідер", Ви зможете замовивши у нас.

Чому саме наші 3д-панелі?

 1. Можливість створення свого унікального стилю, використовуючи 3д дизайнерські панелі.

 2. Декоративні 3д-панелі від виробника в Україні.

 3. Великий вибір на 3д-панелей з гіпсу для обробки стін, в м.Дніпро.

 4. Екологічно чисті стінові 3д-панелі, що дуже важливо на сьогоднішній день.

 5. Можливість зміни кольорової гами через деякий час методом фарбування.

 6. Співвідношення: низька ціна – висока якість.

3д-панели Кожа, 3д панели Кожа, купить 3д-панели Кожа, купить 3д панели Кожа,3д-панели Кожа в Украине, 3д панели Кожа в Украине, купить 3д-панели Кожа в Украине, купить 3д панели Кожа в Украине, гипсовые панели Кожа, купить гипсовые панели Кожа, заказать 3д панели Кожа, заказать 3д-панели Кожа, декоративные панели Кожа, декоративные 3д-панели Кожа, декоративные 3д панели Кожа, самые дешевые 3д панели Кожа, производитель 3д-панелей Кожа в Украине, производитель 3д панелей Кожа в Украине, 3д-панели Кожа в Днепре, 3д панели Кожа в Днепре, купить 3д-панели Кожа в Днепре, купить 3д панели Кожа в Днепре, 3д-панели Кожа в Днепропетровске, 3д панели Кожа в Днепропетровске, купить 3д-панели Кожа в Днепропетровске, купить 3д панели Кожа в Днепропетровске, гипсовые панели Кожа в Днепре, купить гипсовые панели Кожа в Днепре, заказать 3д панели Кожа в Днепре, заказать 3д-панели Кожа в Днепре, декоративные панели Кожа в Днепре, декоративные 3д-панели Кожа в Днепре, декоративные 3д панели Кожа в Днепре, самые дешевые 3д панели Кожа в Днепре, производитель 3д-панелей Кожа в Днепропетровске, производитель 3д панелей Кожа в Днепропетровске.