Гіпсова декоративна плитка "ЕкоКантрі"(лофт)

Код товару: 032

Ціна: 294 грн.

Ціна вказана за 1 кв.м.

Колір: білий (чистий гіпс г-10).

Розмір кожної плитки:

21 см х 5,6 см х 1,5 см

Кількість в 1 кв.м. - 86 шт.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

        Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

       Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

       Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

     Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

      Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

        Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

        Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Бостон, купить Кантри, купить Кантри в Днепре, купить Кантри в Украине, Декоративный кирпич Кантри, купить декоративный кирпич Кантри, купить гипсовый кирпич Кантри, купить декоративный гипсовый кирпич Кантри, купить декоративный кирпич из гипса Кантри, декоративный кирпич из гипса Кантри, гипсовая плитка в виде кирпича Кантри, гипсовая плитка в виде кирпичика Кантри, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Кантри, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Кантри, декративный кирпич Кантри в Днепре, купить декоративный кирпич Кантри в Днепре, купить гипсовый кирпич Кантри в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Кантри в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Кантри в Днепре, декоративный кирпич из гипса Кантри в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Кантри в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Кантри в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Кантри в Днепре, декративный кирпич Кантри в Украине, купить декоративный кирпич Кантри в Украине, купить гипсовый кирпич Кантри в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Кантри в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Кантри в Украине, декоративный кирпич из гипса Кантри в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Кантри в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Кантри в Украине, купить  гипсовую плитку Кантри в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Кантри эколидер, гипсовый кирпич Кантри эколидер, декоративный кирпичик Кантри эколидер, гипсовый кирпичик Кантри эколидер, производитель гипсового кирпичика Кантри, производитель гипсового кирпича Кантри, декоративный кирпич Кантри ecolider, гипсовый кирпич Кантри ecolider, декоративный кирпичик Кантри ecolider, гипсовый кирпичик Кантри ecolider.