3д-панелі "ЕкоБутони"

Ціна: 119 грн\шт.

 • Ціна вказана за 1 шт.

 • Колір: білий (чистий гіпс).

 • Розмір панелі: 50 см х 50 см.

 • На 1 кв.м. необхідно 4 штуки.

 • Матеріал: гіпс Knauf Г-10.

Код товару: 016

   Гіпсові панелі та 3д малюнок моделі «ЕкоБутони» – універсальний елемент декору. Плавні об'ємні лінії мають ефект розслаблюючий. Залежно від інтер'єру та висоти стін панелі можна розташовувати з візерунком як вертикально, так і горизонтально. Об'ємні гіпсові стіни ідеально підійдуть для вітальні, спальні, залу, для салону краси.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

     Гіпсові 3д-панелі, як матеріал для внутрішньої ділянки стін, на ринку України з'явилися відносно недавно. Перед цим попередньо завоювавши Європу та Азію. Декоративні 3д-панелі підійдуть до будь-якого інтер'єру у поєднанні різних стилів дизайну. З їх допомогою Ви легко зможете задекорувати як всю площу Ваших стін, так і виділити потрібні Вам зони, наприклад, відокремивши зону відпочинку або навпаки підкресливши робочий простір. Стінові 3д-панелі дуже практичні в ході та прості у їх монтажі. Вони забезпечать Ваші стіни безшовним та рельєфним покриттям, за бажання яке можна буде перефарбовувати у будь-який колір. Купити гіпсові 3д-панелі в Дніпрі та Україні від виробника - компанії "ЕкоЛідер", Ви зможете замовивши у нас.

Чому саме наші 3д-панелі?

 1. Можливість створення свого унікального стилю, використовуючи 3д дизайнерські панелі.

 2. Декоративні 3д-панелі від виробника в Україні.

 3. Великий вибір на 3д-панелей з гіпсу для обробки стін, в м.Дніпро.

 4. Екологічно чисті стінові 3д-панелі, що дуже важливо на сьогоднішній день.

 5. Можливість зміни кольорової гами через деякий час методом фарбування.

 6. Співвідношення: низька ціна – висока якість.

3д-панели Бутоны, 3д панели Бутоны, купить 3д-панели Бутоны, купить 3д панели Бутоны,3д-панели Бутоны в Украине, 3д панели Бутоны в Украине, купить 3д-панели Бутоны в Украине, купить 3д панели Бутоны в Украине, гипсовые панели Бутоны, купить гипсовые панели Бутоны, заказать 3д панели Бутоны, заказать 3д-панели Бутоны, декоративные панели Бутоны, декоративные 3д-панели Бутоны, декоративные 3д панели Бутоны, самые дешевые 3д панели Бутоны, производитель 3д-панелей Бутоны в Украине, производитель 3д панелей Бутоны в Украине, 3д-панели Бутоны в Днепре, 3д панели Бутоны в Днепре, купить 3д-панели Бутоны в Днепре, купить 3д панели Бутоны в Днепре, 3д-панели Бутоны в Днепропетровске, 3д панели Бутоны в Днепропетровске, купить 3д-панели Бутоны в Днепропетровске, купить 3д панели Бутоны в Днепропетровске, гипсовые панели Бутоны в Днепре, купить гипсовые панели Бутоны в Днепре, заказать 3д панели Бутоны в Днепре, заказать 3д-панели Бутоны в Днепре, декоративные панели Бутоны в Днепре, декоративные 3д-панели Бутоны в Днепре, декоративные 3д панели Бутоны в Днепре, самые дешевые 3д панели Бутоны в Днепре, производитель 3д-панелей Бутоны в Днепропетровске, производитель 3д панелей Бутоны в Днепропетровске.