Гіпсова декоративна плитка "ЕкоБостон"

Код товару: 006

Ціна: 223 грн.

Ціна вказана за 1 кв.м.

Колір: білий (чистий гіпс г-10).

Розмір кожної плитки:

18-20 см х 5,5-6 см х 0,6-0,9 см.

Кількість в 1 кв.м. - 90 шт.

Ви оформляєте замовлення за телефоном 067 630 78 44 або замовляєте зворотній дзвінок
Менеджер уточнить деталі Вашого замовлення (кількість плитки та адресу доставки)
Ми доставляємо товар по м.Дніпро - власним транспортом, або надсилаємо транспортною компанією по всій Україні
Ви оплачуєте вартість замовлення будь-яким зручним для Вас способом

        Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

       Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

       Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

     Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

      Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

        Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

        Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Бостон, купить Бостон, купить Бостон в Днепре, купить Бостон в Украине, Декоративный кирпич Бостон, купить декоративный кирпич Бостон, купить гипсовый кирпич Бостон, купить декоративный гипсовый кирпич Бостон, купить декоративный кирпич из гипса Бостон, декоративный кирпич из гипса Бостон, гипсовая плитка в виде кирпича Бостон, гипсовая плитка в виде кирпичика Бостон, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Бостон, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Бостон, декративный кирпич Бостон в Днепре, купить декоративный кирпич Бостон в Днепре, купить гипсовый кирпич Бостон в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Бостон в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Бостон в Днепре, декоративный кирпич из гипса Бостон в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Бостон в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Бостон в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Бостон в Днепре, декративный кирпич Бостон в Украине, купить декоративный кирпич Бостон в Украине, купить гипсовый кирпич Бостон в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Бостон в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Бостон в Украине, декоративный кирпич из гипса Бостон в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Бостон в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Бостон в Украине, купить  гипсовую плитку Бостон в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Бостон эколидер, гипсовый кирпич Бостон эколидер, декоративный кирпичик Бостон эколидер, гипсовый кирпичик Бостон эколидер, производитель гипсового кирпичика Бостон, производитель гипсового кирпича Бостон, декоративный кирпич Бостон ecolider, гипсовый кирпич Бостон ecolider, декоративный кирпичик Бостон ecolider, гипсовый кирпичик Бостон ecolider.