Гіпсова декоративна плитка "ЕкоБарселона" \ "Стара Прага"

Код товару: 002

Ціна: 199 грн.

Ціна вказана за 1 кв.м.

Колір: білий (чистий гіпс г-10).

Розмір кожної плитки:

18 см х 4,5 см х 1 см.

Кількість в 1 кв.м. - 120 шт.

       Останнім часом, поряд із традиційною керамічною плиткою, широкого поширення набула облицювальна плитка на гіпсовій основі. Гіпс – природний мінеральний будівельний матеріал. Гіпс не має запаху, не токсичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, тому вироби із гіпсу безпечні для екології та здоров'я людини.

        Крім того, вироби на основі гіпсу мають багато корисних властивостей. Зокрема, вони сприяють нормалізації вологості повітря в приміщенні - забирають (вбирають) з повітря надлишок вологи, або віддають надлишок, зволожують приміщення при провітрюванні.

       Звичайно ж, облицювальні матеріали на основі гіпсу можна використовувати лише у приміщенні, в інтер'єрі. Для облицювання фасадів вони не підійдуть, оскільки гіпс, як говорилося, реагує на вплив атмосфери. Легкі, красиві, безпечні гіпсові облицювальні матеріали стануть справжньою окрасою вашого будинку на довгі роки.

     Слід додати, що гіпсові вироби «дихаючі», негорючі, вогнестійкі та довговічні, мають хорошу звуко-і теплоізоляцію. Гіпсова плитка приємна, «тепла» на дотик. Вона створює в інтер'єрі відчуття комфорту та одночасно завдяки своїм корисним властивостям покращує екологію приміщення.

       Успішно використовується в інтер'єрах міських квартир та приватних будинків, виставкових залів, офісних приміщень. Коридори, столові, кухні, кабінети, каміни та печі, колони, арки, ніші, прикрашені цим матеріалом, нададуть приміщенню респектабельний вигляд і позбавлять необхідності частих косметичних ремонтів.

        Ми виробляємо штучний облицювальний камінь, а також декоративну цеглу, яка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань прикраси інтер'єру — квартира, заміський будинок, офіс, кафе або громадське приміщення.

        Хочете підібрати для себе міцний і екологічно чистий декоративний камінь? Тоді — це те, що Ви шукаєте. Як відомо у декоративних гіпсових каменів є кілька суттєвих переваг, однією з яких є їхня легка вага. Але найголовніша їхня гідність — приваблива ціна. Надійна якість, доступна вартість та легка вага – мабуть, тому він і завоював свою популярність. На нашому сайті Ви можете купити декоративний камінь у Дніпрі або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

 

Ми чекаємо на Ваші дзвінки та замовлення!

Барселона, купить Барселона, купить Барселона в Днепре, купить Барселона в Украине, Декоративный кирпич Барселона, купить декоративный кирпич барселона, купить гипсовый кирпич Барселона, купить декоративный гипсовый кирпич Барселона, купить декоративный кирпич из гипса Барселона, декоративный кирпич из гипса Барселона, гипсовая плитка в виде кирпича Барселона, гипсовая плитка в виде кирпичика Барселона, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Барселона, купить гипсовую плитку в виде кирпичика Барселона, декративный кирпич Барселона в Днепре, купить декоративный кирпич Барселона в Днепре, купить гипсовый кирпич Барселона в Днепре, купить декоративный гипсовый кирпич Барселона в Днепре, купить декоративный кирпич из гипса Барселона в Днепре, декоративный кирпич из гипса Барселона в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпича Барселона в Днепре, гипсовая плитка в виде кирпичика Барселона в Днепре, купить  гипсовую плитку в виде кирпича Барселона в Днепре, декративный кирпич Барселона в Украине, купить декоративный кирпич Барселона в Украине, купить гипсовый кирпич Барселона в Украине, купить декоративный гипсовый кирпич Барселона в Украине, купить декоративный кирпич из гипса Барселона в Украине, декоративный кирпич из гипса Барселона в Украине, гипсовая плитка в виде кирпича Барселона в Украине, гипсовая плитка в виде кирпичика Барселона в Украине, купить  гипсовую плитку Барселона в виде кирпича в Украине, декоративный кирпич Барселона эколидер, гипсовый кирпич Барселона эколидер, декоративный кирпичик Барселона эколидер, гипсовый кирпичик Барселона эколидер, производитель гипсового кирпичика Барселона, производитель гипсового кирпича Барселона, декоративный кирпич Барселона ecolider, гипсовый кирпич Барселона ecolider, декоративный кирпичик Барселона ecolider, гипсовый кирпичик Барселона ecolider,